Ďakujeme za podporu a dôveru

Vážení priatelia!

Voľby do Národnej rady Slovenskej republiky sú za nami. Veľmi sa Vám chceme poďakovať za podporu a dôveru, ktorú ste nám prejavili. Či už priamo na hlasovacích lístkoch, alebo počas celej niekoľko mesačnej kampane. Veľmi si vážime Vaše úprimné slová, ktoré ste nám povedali v mnohých rozhovoroch, telefonátoch a diskusiách.

Niektorých z Vás sme iste prekvapili rozhodnutím podpísať spoločné Memorandum s ďalšími štyrmi politickými stranami a zaradiť sa na kandidátku Ľudovej strany Naše Slovensko. Zároveň nás teší, že väčšina z Vás veľmi rýchlo pochopila podstatu a cieľ nášho rozhodnutia. Naďalej chceme byť kamienkami politickej a odbornej mozaiky tvoriacej spravodlivé, rozumné, bezpečné, slušné, sebavedomé a svojprávne Slovensko.

Aj vďaka Vám cítime, že naša práca nie je zbytočná. Žijeme a pracujeme v našich obciach a mestám. Vieme v akom stave sa spolu s našim vidiekom a regiónmi nachádzajú, najmä ak sledujeme investície a rozvoj v susedných štátoch s rovnakou východiskovou pozíciou, akú sme mali my. Zvyšovanie potravinovej sebestačnosti s kvalitnou slovenskou produkciou je a bude našou stálou prioritou. Spolu s ochranou slovenskej pôdy, vody a lesov. Naďalej budeme zápasiť za ústavné právo na kvalitné lekárske a zdravotnícke služby a dôstojné postavenie zdravotných sestier a ostatného zdravotníckeho personálu. Nezabudneme ani na ochranu slovenského spotrebiteľa, najmä z radov najviac ohrozených sociálnych skupín.

Mali sme možnosť v tejto kampani pocítiť ako veľmi je polarizovaná spoločnosť. Aký je obsah a pravdivosť informácií v médiách a na sociálnych sieťach. Naďalej však platí, že Slovensko nie je čierno-biele. Nie sú len dobrí na našej strane a zlí na tej druhej. Náš malý štát potrebuje širšie politické a ekonomické dohody a pomoc nás všetkých. Aby sme sa pohli dopredu. Najmä kvôli našim deťom. Budeme sa snažiť s každým slušným a rozumným človekom presadzovať zmeny, ktoré nevyhnutne potrebujeme. Ale rovnako aj pranierovať a otvorene kritizovať všetky zlé kroky ktorejkoľvek inštitúcie.

Veríme, drahí priatelia, že zostanete v našej blízkosti aj naďalej a budete nám ľudskou a odbornou inšpiráciou a oporou.

S úctou Vlado Chovan

Autor:

Vladimír Chovan

Ing. Vladimír Chovan, Predseda strany DOMA DOBRE. Je bývalým ministrom pôdohospodárstva a predsedom Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory, súčasným predsedom Slovenskej holsteinskej asociácie a predsedom Slovenskej jazdeckej federácie. –  Všetky články autora.

Vladimír Chovan predseda strany